1/52 aneb začínáme

4. září 2013 v 21:28 | Elwin |  (Ne)malé radosti 2013
Jasně, většina blogerů započala tento projekt - neočekávaně a velmi logicky - začátkem roku. Elwin nad tím tehdy taky přemýšlela, ale vzhledem k tomu, že 2013 nezačalo moc optimisticky a pozitiva neviděla nikde, vrhá se do projektu až teď. A upřímně je velmi zvědavá, jestli to někdy dokončí. Pojďme tedy na první (ne)malé radosti z minulého týdne.
- celých 5 dní bez mamky. Tím nechci říct, že svoji máť nemám v lásce, ale pokud jste spolu celé léto a celý život, tak jednoduše ponorka. Tábor s dětmi byl pro mě a taťku vítaným odpočinkem.
- dařilo se mi v kuchyni. Souvisí s prvním bodem. Celou dobu jsem se o tatíka starala a nakonec se odvážila k receptům typu bramborový salát a mramorovaná bábovka. A všechno dopadlo dobře.
- dvě odpoledne s Drachem. První prodchnuté dárky k narozeninám, druhé radostí z jeho úspěšně zvládnuté zkoušky. Je prostě úžasný.
- nakoupené diáříčky. Jeden s ovečkou Shaun pro mě, jeden s Kupkovými obrazy pro Dracheho (nevydržela jsem do Vánoc a už ho předala).
- nákupy. Nejsem na nakupování, fakt ne. Ale včera jsme byli s rodiči v Olympii a já odjížděla se 2 tričkama (každé za stovku) a jednou sukní (za 200,-). Vzhledem k tomu, že vše bylo podle mého výběru, mám radost.
- no a samozřejmě, podařilo se mi smotat (nebo spíš skopat) spacák!
Jak tak na to koukám, celkem příjemný týden :) a příští pondělí snad další díl. Mějte se famfárově!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama