4/52

9. září 2013 v 9:22 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Vítejte u dalších (ne)malých radostí, dnes překvapivě relativně v brzkém čase, neb program je plný zajímavých aktitivit, ale o tom zase někdy jindy. Tak, pojďme se podívat na události minulého týdne (sakra, "i" mi slouplo lak...sakra!).

- neočekávaný oběd. Trochu jako neočekávaný dýchanek. Ale to máte tak. Jedete do školy s úmyslem vyřídit kdejakou studijní povinnost (v mém případě naštěstí žádné zkoušky) a na chodbě potkáte kamarádku s jejím novým přítelem. Že je ona cáklá, to víte. Že i on, to je milé zjištění. A tak se jdete pěkně ve 4 (ano, ve čtyřech, tím tajemným chybějícím do počtu není nikdo jiný než Drache) napapat.


- plánovaný oběd. Tentokráte středa, jenže jak se něco plánuje, tak to nevyjde, že. Takže jsme s Drachem místo toho zamířili sami na jídlo a s kamarádkou a jejím mužem se sešli později. Krom onoho setkání získala Elwin něco jako jakousi odpověď na dotaz "Drache, chodíme spolu?". Sice je to velmi relativní odpověď, ale pořád lepší než drátem do oka.
- jakési uklidnění nepříjemné situace doma. Což považuju za skvělou věc, neb nesnáším, když je tichá domácnost a podobné hrůzy.
- učení je poměrně snadné. Tedy, tohle je opět velmi relativní, ale během dvou dnů dva okruhy ke státnicím a bez nějakých děsivých problémů. Čistě teoreticky bych měla být schopná velmi zasvěceně hovořit o Prager deutscher Literatur a o Renaissance, Humanismus und Reformation.
- návrat oblíbené blogerky. Chichi, prostě se jen jedna slečna vrátila z ciziny a zase jsme v kontaktu. Navíc se její spory vyřešily zdárně, z čehož mám samozřejmě radost. A nakonec, naše rozvrhy jsou sice děsné, ale přece jen jsme objevily místečko, kdy se budeme moct vídat.
- uzavření minulosti. To je docela pozitivum. Sice se to mohlo udát jinak, ale ve výsledku, je definitivní konec.
- a nakonec oznámení o společném obědě. Nějak mám ty obědy společenské, všímáte si? Jinak to bylo opravdu oznámení, řečené tak mimovolně, že jsem málem spadla ze židle. Ale těším se. Moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama