Sedm věcí...

8. září 2013 v 21:00 | Elwin Smaragdová |  10 dní
...které mi nedají spát

Poprvé...
...co pro něj znamenám? Co ke mně cítí? Jednou mám pocit, že mě miluje. Jindy, že jsem se strašlivě spletla a všechno, co dělám, je špatně. A posledních pár dní nevím, prostě nevím. Bojím se, že přání je otcem myšlenky. A tak se snažím nic neanalyzovat, prostě brát, co mi život dává.


Podruhé...
...zvládnu školu? Nic převratného, já vím. Ale moc to pro mě znamená, možná až moc. A tak, každý problém v ní mě maličko rozhodí. Chtěla bych zvládnout svůj obor nějak kvalitněji (neb toho bakaláře jsem pěkně okašlala, tak na navazujícím bych se třeba mohla více posnažit). Pokračovat dál a dál, protože navzdory tomu, jak se neučím, mě to baví.

Potřetí...
...naučím se dobře psát? Ve smyslu napíšu někdy něco, co lidé budou číst s nadšením? Ach, moc ráda bych, ale nejsem si jistá, že na to mám talent. Jestli na to obecně prostě mám. Ale ráda bych a to je asi to, co mě nutí psát znova a znova, zkoušet to.

Počtvrté...
...kde budu za 10 let? Dobře, 10 let je strašně moc. Ale kde se bude moje maličkost vynacházet v budoucnosti? Budu mít dobrou práci? Bude v mém životě muž, který mě bude milovat? Vdám se? A co děti? Tedy, nijak závratně mě to netrápí, ale čas od času na to myslím. Přece jen, na ulici se nevyhnete kočárkům.

Popáté...
...dostojím někdy svým předsevztím a na kůži přibyde další tetování? Obarvím si někdy vlasy na nějakou správně šílenou kombinaci? Popřípadě, změním úplně styl oblékání na něco, co se mi líbí? Prostě jestli ze sebe udělám někdy tu holku, kterou bych chtěla být.

Pošesté...
...a zbavím se sakra někdy těch pitomých zlozvyků? Není mi 5, abych si trhala nehty. Už je to sice lepší, ale jakmile jsem ve stresu, neovládám se. Což mě štve. Přestanu si škubat vlasy, když se mi nedaří? Kriste pane, normálně pomalu obrečím každý vypadlý vlásek, ale jakmile nic nejde podle mých představ a plánů, neovládám se.

Posedmé...
...vydrží mi někdy sluchátka déle jak 2 měsíce? Tohle je pro mě obrovská záhada. Myslím, že to s nima neumím. Nebo na ně mám špatný vliv. Ale je jedno, jak moc si dávám pozor. Nebo jak moc drahé jsou. Přes dva měsíce jsem se zatím ještě nedostala. Aneb hurá zítra na reklamaci...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | Web | 8. září 2013 v 21:31 | Reagovat

Nedají spát, pořád se nad nimi přemýšlí a pořád se nic nevymyslí... O_O , taky to znám, -ale- nepřemýšlej nad tím coby-kdyby,je lepší žít současnotí, určitě znáš ono velmi dobře známé CARPE DIEM? :-D

2 Elwin Smaragdová Elwin Smaragdová | E-mail | Web | 8. září 2013 v 21:45 | Reagovat

[1]:jo, to je nejhorší, že se nic nevymyslí :D a carpe diem znám, snažím se :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama