I volný den je někdy nutný

30. října 2013 v 20:27 | Elwin Smaragdová |  Deníčkoidní věci
Na počátku byl dobrý úmysl a touha po blízkosti milované osoby. Na počátku byl plán zahrnující i vzdělávací proces. Jenže už Napoleon věděl, že situace se mění každým okamžikem. A tak byl na konci den strávený s milovaným člověkem, den, který bych si nejraději zopakovala znovu a co nejdříve. Den, který by mohl být denně.


Někdy mám pocit, že je můj sexuální život jak po 10 letech manželství a několika dětech. Rozumějte, nemám nic proti instituci manželství a už vůbec nic proti potomkům, pokud vše funguje. Jenže když je vám 22 a jste student... nu. Víte, jak vypadá (resp. nevypadá) studentský sex? Máte s kým, nemáte kde. Dráčkovi rodiče nevytáhnou paty z domu na dobu dostatečně dlouhou. Moji sice ano, ale musí se krýt směna tatínka a mamčina dlouhá pracovní doba. Tato příznivá konstelace hvězd nastává jednou za tři týdny (!!!).

Tohle úterý měl nastat onen dlouhoočekávaný okamžik, jenže tatínkovi vyměnili směnu, tím pádem se musel změnit plán. Jako poctiví vysokoškolští studenti jsme se rozhodli, že den volna nám jenom prospěje. Vzhledem k oblačnému, pošmournému počasí se postel s obrovskou peřinou jevila jako výborný nápad. A taky jím byla.

Do Olomouce se jet muselo, neb jsem měla na 13:30 konzultaci k bakalářce. Neb byl ale dráček zván také, nemuseli jsme se rozloučit. Samotná konzulace nemohla být delší než půl hodiny, zbývající hodinu se víceméně plkalo a klábosilo, což vlastně nebylo vůbec špatné, jen to mohlo být o něco kratší. Z kavárny rovnou do pizzerie, hladoví jak vlci. Jídlo do nás padalo jak Němci do krytu, takže jsme nakonec neočekávaně stihli i dřívější vlak. V šalině měla Elwin chytrou poznámku, když ztratila rovnováhu. Komentovala situaci slovy, že spadne na dráčka a vzápětí se na něj opravdu hroutila díky "neočekávané" zatáčce. No není ta Elwin chytrá bytůstka...?
Zákon schválnosti se projevil ještě jednou, při čekání na bus. Dráček začínal být nervózní, tak mě k sobě přivinul a začal líbat s tím, že teď už ta kraksna určitě přijede. Do půl minuty dorazil autobus. No věřili byste tomu?

Den to byl dokonalý, ve společnosti dokonalého a milovaného člověka. Sice si na další takový opravdu dlouho počkám, ale momentálně se vznáším. Můj svět je zase jednou v absolutním pořádku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | Web | 30. října 2013 v 20:42 | Reagovat

Po 10 letech manželství jednou za tři týdny? Ha - kde jsi o tom četla Elwin? :-D  :-D  :-D

Ten tvůj poslední odstavec je super!Tvůj svět je v absolutním pořádku - co víc si přát!!! :-)

2 Šíryen Šíryen | E-mail | Web | 30. října 2013 v 20:57 | Reagovat

Hold se nedá svítit; nicméně nic není tak neřešitelné, jak se zdá=) Závěr mě potěšil

3 M. M. | Web | 31. října 2013 v 19:02 | Reagovat

Penzion ;) Během studentských let jsem navštěvoval a do dnes jsou to vzpomínky velmi nostalgické :D

Btw vidím použití mojí oblíbený hlášky - padalo to do nás jako Němci do krytu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama