13/52

10. listopadu 2013 v 18:58 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Radosti tohoto týdne přicházejí absolutně výjimečně včas a to čistě jenom proto, že Elwin má konečně počítač. Tedy, není to nic světoborného, ale v tuhle chvíli jsem šťastná, že je na čem psát. Tatíkovi jsem dlužná 1500,- Kč, což není takový děs. Tak jenom doufat, že stroj vydrží, Elwin se z jeho rychlosti/pomalosti nezblázní a urychleně se najdou další lidi na doučování, aby bylo kde brát peníze a z čeho našetřit na stroj nový.


- tedy počítač. To je jasné, že. S tím spojený fakt, že třeba přestanu zanedbávat oblíbené blogy, konečně pohnu s bakalářkou a tak podobně. No, no... zase to s těma předsevzetíma nepřehánět.
- krásné, dokonalé pondělí v dráčkově společnosti, či spíše objetí. Odpoledne plné něhy a dotaku hvězd...
- konečně jsem přestala psychicky šílet, když na někoho nejmenovaného čekám a dotyčný nedorazí. Ano, volejme sláva, už kvůli tomu nebrečím a nemám z toho depku. Pokrok, fakt že jo.
- 10 minut s kamarádkou. Strašně málo, jsem si toho vědomá, ale prostě není čas a bude to ještě horší. Ale i těch 10 minut bylo skvělých, zjistila jsem, jak moc mi chybí a budu doufat, že příští týden na sebe budeme mít více času. Musíme!
- neočekávaná čajovna, samozřejmě s dráčkem :) sice se chudák malý mýtický musel učit na megatest a koukal do poznámek, ale i přes onu nepřízeň se mi věnoval a dokonce zůstal i o něco déle, takže jsem se rozplývala blahem.
- objednala jsem si u kamarádky absolutně boží náušnice. Jedny nakonec dostane mamka, ty druhé si ale ponechám. Pro maminku jsou přirozeně sobíci. Neb její narozeniny se blíží!


- držím se s jógou aneb 3x týdně jsem schopná se donutit hodinu cvičit
- novinka: Elwin chodí po schodech. Abychom si rozuměli, normálně jezdila do toho 3./4. patra na katedře výtahem, teď chodí po schodech. A je na sebe náležitě pyšná :D
- začala jsem psát povídku, do jednoho sborníku. Už jednu mi otisknou, ale protože kapacita není naplněná a počet děl od autora omezen, rozhodla jsem se, že napíšu ještě jednu. Až bude a pokud bude schválená, dostanete odkaz. A tentokráte tam nechám i své vlastní jméno.
- setkání s mou milovanou paní zubařkou se blíží ke konci. Poslední dva zuby, pak otisk na tu podivnou věc na dolní čelist a na půl roku udělat pá pá! Hurááá!!!
- trochu vražedné rozhodnutí, neb je nutné: za cca 2 týdny půjdu na zkoušku z fonetiky/fonologie, abych tuhle disciplínu odepsala od státnic. Vzhledem k tomu, že jsem na přednášku nechodila a napadlo mě tohle chytré usnadnění až v sobotu, mám dva tejdny na naučení celých skript. Kdy? Nevím, ale musím!!!!
- dobrá nálada se mě drží, což je víc, než jsem čekala. Jasně, endorfiny ve mně kolují, jsem šíleně zamilovaná a překvapivě i spokojená. Některé věci jsem přestala řešit s tím, že to stejně nemá smysl. A ono to funguje dál. Takže co? No paráda :)

A to by pro tento týden asi i stačilo. Byl to fajnový týden, o něco volnější, neb polovina profesorů odjela na konferenci do Německa. Takže úsměv a mávat ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tenisák Tenisák | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 19:14 | Reagovat

To si dáváš dost těžké předsevzetí, že se za dva týdny našprtuješ něco, o čem nemáš ani páru. Budu držet palce ;-)

2 Ivet Ivet | Web | 10. listopadu 2013 v 19:28 | Reagovat

Některé věci si přestala řešit s tím, že to stejně nemá smysl - teda - ty jsi fakt super děvče, tohle umí málokdo! :-(  :-)
Držím palečky ať ti to hezké období dlouho vydrží! ;-)

3 Elwin Elwin | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 19:35 | Reagovat

[1]: tak ono páru maličko mám, ale vím, bude to krutý boj :D každopádně moc děkuju :)

[2]: nepřeháněj, Ivet :) ono mi ani nic jiného nezbývá ;)
a děkuju, budu na tom pracovat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama