14/52

17. listopadu 2013 v 22:10 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Zvláštní týden, jenž právě končí. Smíšené pocity, úleva, smutek i radost. Na druhou stranu, vždycky by to mohlo být horší, no ne?


- jsou rozhovory a rozhovory. Některé jsou snadné a jejich závěr pro vás nic neznamená. Jiné jsou složité, člověku se při nich třesou hrůzou i vlasy a jejich výsledek.. znamená téměř vše. Rozhovor s dráčkem svým způsobem bolel. Svým způsobem bych z něj měla být zoufalá. Ale nejsem. Přečetla jsem si ho už snad 20x a pořád mi dokáže vykouzlit úsměv.
- konečně, konečně jsem dokázala napsat "miluju tě"
- fonetika se zdá být relativně zdolána. Netvrdím, že ve středu bude A, ale projít bych měla a to je, oč tu běží. Není čas na A a podobné výmysly :D je potřeba projít.
- lingvistické a literární státnicové otázky mám od asi 4 lidí, takže klasická státnicová filologie už je lidsky zvládnutelná. Na religionistice se pracuje, bude mě to stát pravděpodobně několik čokolád, trochu vlastního úsilí a ač nebudou všechny otázky, něco bude.
- naučila jsem se dělat takové ty drdoly ve stylu "právě jsem vstala z postele a jsem strašně sexy". Okej, nejsem strašně sexy, nejsem ani trochu sexy, ale ty drdoly jsou boží. A drží, o to jde.
- za tento týden hlásím 5x jógu. A to je co? No co? No přece boží!
- s kamarádkou jsme si konečně pokecaly o něco déle. Já se snažila vypovídat z citů k dráčkovi a pojmenova, co mi vadí. Ona zkoumala pocity/city ke kamarádovi, nadávala na přítele a víte co? prostě klasické babské plkání.
- po asi půl roce jsem si pořádně uklidila stůl. A hlavně si pod plexisklo dala věci, které tam mít chci. Je teď krásně motivační. Není nad to, když na vás kouká osel s cedulkou "krávo" :D

A tak a podobně. Život jde dál, svět se nehroutí a Elwin zatím taky ne :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teeda Teeda | Web | 18. listopadu 2013 v 9:55 | Reagovat

:) motivační... jdu si uklidit stůl. :D

2 M. M. | Web | 18. listopadu 2013 v 19:30 | Reagovat

Kdybych byl ženská, taky bych si dělal takový drdoly, protože jsou fakt bezva a ženskejm strašně sluší... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama