Brýle a odpad

18. listopadu 2013 v 20:03 | Elwin Smaragdová |  Deníčkoidní věci
Aneb jak stručně a jasně popsat páteční den. Ráno, jako obvykle, k zubařce a jako obvykle, nechala jsem si dát injekci, neb Elwin je zbabělá a rozhodně se za to nestydí. Tak. Paní zubařka je originál sama o sobě už v tom, že po mně pokaždé chce, abych si sundala brýle. Nekecám jí do řemesla a vždy je odkládám na stůl u sestřičky (že bych si sebou vzala pouzdro, no to mě ani nehne, přitom se to nabízí, ale to nevadí, Elwin je magor). Dostala jsem injekci a odkráčela do čekárny. Paní, co tam seděla, mířila na křeslo, že to prý bude rychlé. Taky bylo. Když jsem byla vyvrtaná a zablombovaná a hotová a chtěla odejít, zjistila jsem, že ejhle - nejsou brýle.


Paní mi je sbalila. Sestřička se zubařkou se mohutně omlouvaly a hned zjišťovaly, komu zavolají, neb paní nemá telefon. A ať se prý nebojím, seženou je. Domů jsem šla slepá a v podivném, vysmátém stavu. To máte tak. Ráno jsem si dala dva nalgesiny proti bolesti a do toho ta anestézie.. no, ano, sjetá Elwin. Ale příjemně sjetá, veselá a zrychlená. Nic mě nebolelo, vrhla jsem se na úklid a prozpěvovala si (ano, negativum sjetosti, neb zpívám falešně jak sviň). Ve dvě vstal tatík, najedl se a vrhl se na starý/mrtvý noťas. Disk mi dal, neb je mrtev, ale data na něm jsou, že. A před třetí jsme vyklidili pole.

To máte tak. Den před zvonila večer sousedka, že by jako potřebovala, aby se na naše odpady přišel podívat vodař (bydlí nad námi). Odkývala jsem jí to, celá zmatená z hysterie a telefonátu s vedoucí bakalářky. Nějak mi nedošlo, že je to jakési pofidérní, no nevadí.
Když jsme se s tatíkem ve 4 vrátili domů, měla maminka parádní historku, která je opravdu šílená a neuvěřitelná. Drahá arogantní dáma si představovala, že odpad, který chce v nově odkoupeném bytě opravit, bude kopat přes náš byt!!! Netřeba nám to oznamovat, vždyť my jsme jen švábi, co tady bydlej, nadšení, že můžeme poskočit, jak ona píská. Ok, přirovnání ke krysám by bylo vhodnější. Ale to je jedno. Chápete, ona si k nám pozve vodaře, neobtěžuje se oznámit, že bude v našem bytě kopat (no nebude, že jo!) a řemeslníkovi samozřejmě oznámí, že tady přes ten byt se to bude dělat. Mamka z toho měla málem infarkt. A na rodinku je pekelně nasraná. Já mám pifku na děti, dva malý spratci, co nepozdraví ani kdyby se nevímco dělo, ale celé dny tráví běháním po bytě. Ve chvíli, kdy se vám to děje nad hlavou, tak je to nejen perfektní antikoncepce, ale i perfektní rušivý prvek, pokud si chcete cokoliv narvat do hlavy. Ale já jim ukážu, zač je toho kružítka. Pěkně je bodnu do pat, jestli toho nenechají. Protože Elwin, Elwin sice miluje děti, ale nesnáší rozmazlený fakany. A nesnáší, když se nemůže učit, protože někdo dělá bordel. Na černé spoluobčany venku vyběhnout jaksi nemůžu, ale na ty parchanty jo. Tak.

Mimochodem k učení, dneska nastala krize. Dorazila jsem domů "už" o půl 4., ale nejsem schopná si nic narvat do hlavy. Po třech dnech nad fonetikou asi není divu, ještě dneska dopoledne jsem šprtala (neb mi drahý milovaný dokonalý dráček koupit úplně výbornou čokoládu, ach <3 ), ale teď už to nejde. Zítra odpoledne se šprtat nebude, to se bude... ehm.. hmm... no bude se dělat láska, no. Tak.

Tak. Jóga. Sprcha. A spát.
Brou :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivet Ivet | Web | 18. listopadu 2013 v 20:25 | Reagovat

Brou Elwin, máme stejný večerní program, tedy já bez té jogy O_O
Tak mě napadá, to jsi vydržela celý den bez brýlí, nebo máš náhradní? Já si nedovedu představit, že bych se bez nich obešla - mám totiž na dálku a to je takřka nemyslitelné se bez nich obejít od rána do večera nejen v pracovním procesu... :-D

2 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 18. listopadu 2013 v 22:33 | Reagovat

:) keby mne niekto zobral okuliare, tak to si rovno môžem vypísať dovolenku a ostať doma. Prísť do práce by som zvládla bez problémov, ale kukať na tie mini čísla v programe - nieeeee, to rovno by ma mohli pred kanceláriou odstreliť ako celý deň mučiť takýmto spôsobom.
Inak, jedného takého malého rozmaznaného parchanta mám rovno nad sebou. Má 6 rokov. Je prvák. A jeho najobľúbenejšia činnosť je dávať si bežecké závody z obývačky, cez izbu a späť a do kuchyne a zase... celkovo asi tak - polku dňa. Potom revať za každú hovadinu a keď sa sprchuje, tak to oznamuje celej bytovke.... nemáš požičať ešte jedno kružidlo? :D :D :D
Krásnu dobrú noc... :)

3 Kotia Shikayore Kotia Shikayore | Web | 18. listopadu 2013 v 23:08 | Reagovat

Kamarádka je taky bez brýlí slepá, jednou se mě ptala, jestli to přes cestu je policajt, nebo jenom svítící vesta... Když stála před tím, všimla si,že je to jen takový ten žlutý svítící plakát :-D
A sousedka je asi taky super, ta naše mlátí do radiátoru koštětem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama