15,16/52

16. prosince 2013 v 20:23 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Ano, vlak má velmi často zpoždění a Elwin se Českými drahami inspirovala. Tedy, dva týdny, to se mi ještě nestalo, ale jak vidno, co není může být. Takže tentokráte dvoje nemalé radosti, víceméně jsem to nejdůležitější sepsala do předchozího článku. Srším optimismem, ale ono mě to přejde, až se začnu učit na státnice. Nu, zatím, zatím jsem na vlně :)- uzavřené studium, přihláška ke státnicím, vše, jak má být...jen se semestrálním zpožděním :D ale to není důležité. Hlavně že jsem se k tomu vůbec dopracovala. A přepal 20 kreditů na Mgr., prostě slušná práce :)
- dráček mráček vyletěl si na obláček. No, prostě je mi s ním nádherně, jsem s ním šťastná a jako na obláčku. A taky jsem na toho mýtického tvora moc pyšná, protože je velmi velmi inteligentní a obecně vzato, ve škole je.. prostě jsem na něj pyšná. Tak.
- byla jsem slečnou, která neznala mé jméno, popsána jako "ta strašně moc veselá slečna", což je fajn, no ne? Pořád lepší než "ta divná", "ta nenormální" nebo něco podobného. Neboli je vidět, že můj ztracený optimismus se navrací. Churá :)
- dvě zkoušky v jeden den? Kein Problem. No dobře, to lžu, byl to problém, ale dala jsem to :) a to je to nejpodstatnější!
- mám novou lásku. Tedy dobře. Dráček a mobil jsou pořád na svých pozicích, ale mám dalšího - DOCTORA!!! Ano ano, i Elwin, ač opožděně, propadla Doctorovi a chce svýho, otrhanýho kamaráda s tou nejmodřejší budkou. Aaach..!
- na pravidelné kontrole mě moje obvoďačka, mimochodem strašně milá paní, kecaly jsme asi hodinu, pochválila, že jsem zhubla a že je vidět, že cvičím, což je prostě paráda. Takových zpětných vazeb povícero.
- blíží se Vánoce a já se těším, fakt jo. Ještě si chci vyfotit nádhernou nazdobenou Olomouc, protože to je nezapomenutelný zážitek. A taky stihnout aspoň jeden punč sakryš :)
- dárky mi dávají lidé, u kterých bych to nečekala. Tedy, ne že bych si stěžovala, je to moc milé.A zároveň mě to nutí uvědomit si, kolik nových duší jsem potkala a poznala, kolik jsem si oblíbila a na kolik jsem asi zapůsobila :) děkuju, že jste!
- včera jsem se konečně prokousala hafolem přihlášek v Literárním klubu. Řeknu vám, něco byly opravdu perly (např. "poslouchal sluchátky hudbu..."). A tak no. Ale všechno jsem zvládla, ač jsem si místy rvala vlasy hrůzou a zoufalstvím. Na druhou stranu, každý jsme nějak začínali, že :)

Tak. Víc už mě nenapadá, jsou to přece jen dva týdny. Ale myslím, že to nejdůležitější jsem zmínila. Snad :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 17. prosince 2013 v 22:53 | Reagovat

fuuu, dievča ty dávaš teda :) k tým kreditom, skúšam a škole všeobecne gratulujem! Si neskutočná a skláňam klobúk pred tebou :)
A čo je to ten DOCTOR? To som nejako nepochopila a nepoznám to.
Je to veľmi príjemný pocit, keď z ničoho nič si na teba spomenie úplne niekto iný, nečakaný. Potom začneš premýšľať o tom, že koľko veľa ľudí je okolo teba, ktorým skutočne na tebe záleží... pocit k nezaplateniu :)
Ja mám pocit, že už sa dostávam do stavu, kedy potrebujem zabuchnúť dvere za prácou a vypadnúť... už aby boli Vianoce :)
Tak nech ti aj tento týždeň tak veselo uteká s pozitívnou náladou a teplom na dušičke :) :*

2 Cleo Cleo | Web | 21. prosince 2013 v 11:56 | Reagovat

Poslouchal sluchátky hudbu? :D To je dobrý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama