17/52 a troška vzpomínek :)

23. prosince 2013 v 19:01 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Klasika, zpoždění. Proč? Protože včera jsem nadávala na přihlášky do LK, čili je mi opravdu trapné, když sklo zaspamuju víc jak jedním výtvorem. A dnes večer až proč? (Já vím, že to nikoho nezajímá, ale odpoveď bude.) Protože jsem před 11. vypadla z domu a vrátila se kolem půl 4. a síla byla/je až teď :) tedy, další (ne)malé radosti.


- poslední týden semestru padl a já si ho náležitě užila. Dostala jsem velmi kůl dárky (jako třeba tanga ze sladkých bonbonků), nádherné přání s tardis a tak obecně mé skvělé ženy :)
- seminář Habsburger ukončen domácím katedrálním punčem, kdy jsem si skvěle pokecala s vyučující a stihla být o půl 12. opilá, protože já a alkohol a málo jídla. Ale což, aspoň bylo veselo, že.
- čtvrtek večer s Agricolou, společenskou hrou, kterou vřele doporučuju :) opět báhečná společnost, co víc si přát?
- dráček mráček :) v úterý ráno jsme byli nemravní (nad námi se rekonstruuje byt, dokonce ustalo v jistém momentu klepání... asi jsem příliš hlasitá, uff), dostala jsem Zaklínače (od dráčka, k narozkám, aaach) a odpoledne jsme spolu také byli a ten den byl prostě dokonalý :) což byl i postřeh dráčka.
- dárky konečně všechny nakoupeny a zabaleny a tak :)

A protože nerada spamuju sklo, zavzpomínám si. Dnes je to přesně rok, kdy skončil vztah s jistým mladým mužem, po roce. Po řadě chyb na obou stranách. Loňské Vánoce byly opravdu děsivé, ale nelituju onoho vztahu. Dal mi hodně, byl krásný, s občasnou přeháňkou. Na druhou stranu, jsem velmi šťastná, že jsem teď jinde, s někým jiným. A dotyčnému, ač pochybuju, že si to tu přečte, přeji krásné svátky a klid duše.

Večer jde Láska nebeská. Jako každoročně, i letos budu koukat. Protože je to dokonalý film. A protože patří k mým Vánocům :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bax Bax | Web | 24. prosince 2013 v 9:33 | Reagovat

Ale přečte. :-D Souhlasím s tebou. Až na ten katastrofální konec, to bylo fajn. Taky jsem si včera zavzpomínal. Přeze všechno, já už jsem teď taky někde jinde. :)
A jsem upřímně rád, že ti věci vycházejí víceméně tak, jak sis přála. :)

Takže Tobě taky Veselé Vánoce, Elwin! :o) A krásné roční výročí! :oD

2 jessamine-rose jessamine-rose | Web | 25. prosince 2013 v 22:54 | Reagovat

u mňa minulé Vianoce boli len o klamstve a mylnej domienke, že je všetko v úplnom poriadku... tiež mám kvázi ročné výročie len s tým, že ja som úplne single.

Dúfam, že tohtoročné Vianoce boli plné lásky, pohody a nekonečného šťastia :)

PS: Ďakujem za krásne prianie, i mne vohnalo slzy do očí... :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama