18/52

29. prosince 2013 v 22:36 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2013
Poslední (ne)malé radosti letošního roku :) na ten další už jsem založila rubriku, takže jsem samozřejmě strávila několik minut (skoro hodin, dino je fakt superpomalej dneska) přeřazováním článků. Jak kreativní. Fu.- dráček. Pondělní nakupování kalhot bylo opravdu neskutečným zážitkem. A nakonec měl z vánočních dírků radost, dráčci z lineckého těsta díkybohu chutnali. V sobotu po skoro roce v dračí sluji. Pravda, prvních 15 minut mě nezajímal drak, ale jeho kocour, ale po zbytek oněch 4 hodin měl dráček moji plnou pozornost. Mimochodem, už jsem říkala, že výborně vaří?
- dokonalý Ježíšek nadělil knížky, zásobu knih, která sice už padla, ale stejně :) plus diář, ach ano. Oblečení a kosmetika mi, pravda, takovou radost neudělaly. Ale tak jako tak, ježuch parádní.
- ano, překonala jsem svůj odpor k učení a konečně zasedla nad státnice. Jde to těžce a pomalu, ale zatím se nevzdávám a tluču si do hlavy pojmy jako Begriff, Inhalt, Biedermeier, substanzielles Verständnis der Religion a podobně. Ano, náramně mě to baví.
- pekla jsem sachr, tatínkovi k zítřejším padesátinám. Docela jsem se u toho zapotila, dortu nadávala a vyhrožovala naliskáním, ale nakonec se dílo podařilo. Ještě uvidíme, co zítra řekne taťka, ale mělo by to být ok :)
- vánoční nálada mě nakonec popadla
- pocit štěstí se usídlil tam kdesi uvnitř spolu s neskutečným pocitem lásky (dobře, víc než pocitem), takže se přihlouple usmívám a zářím. S ním i bez něj :) protože je...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama