Únor 2014

Na horách nežijou lidi

28. února 2014 v 16:47 | Elwin Smaragdová |  Deníčkoidní věci
Mám za sebou poměrně náročný týden, minimálně co se stupidity týče. Nechci tady tvrdit, že jsem sama nikdy neměla poznámku absolutně totálně mimo téma, ale jsou chvíle, kdy mě demence lidí okolo doslova bolí. Lehce mi tečou nervy z druhaček. Máme tam dvě slečny, které spolu tvoří tu nejhorší možnou kombinaci. A včerejšek..byl prostě špatnej den.

Děkuji za reklamu zadarmo

18. února 2014 v 16:31 | Elwin Smaragdová |  Deníčkoidní věci
Reklama je v dnešním světě velmi drahá záležitost, někteří za ni dají opravdu značné částky. Moi ji má zadarmo. Jsem totiž děvče činorodé (mimochodem, to děvče je tu nutná poznámka, vysvětlím v textu) a přičinila jsem se, abych na jistém blogu měla upoutávku. Neb jsem přesvědčená o tom, že tenhle blog nemá v AK co dělat. Neb články nemají hlavu a patu, jsou o ničem a ještě se autor čas od času pomýlí a vydává víru v sebe sama za víru v Boha. A říká tomu vlastní názor. Osobně tomu říkám nedostatek informací a nepochopení problematiky.

7/52

17. února 2014 v 13:14 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2014
Poslední den volno, zítra začíná letní semestr a docela se těším. Hlavně na tu změnu, doma už mě to opravdu hodně neba. Dnešek trochu nevychází, bylo domluvené rande a někdo nedorazil. No, co, stane se, že. Výjimečně mě to až tak neštve, aspoň jsem se stihla nějak zkulturnit na zítřek a upekla závin. Ale konec keců, (ne)malé radosti přicházejí.

3+4+5+6/52

11. února 2014 v 12:42 | Elwin Smaragdová |  (Ne)malé radosti 2014
Nejsem si jistá, jestli budu schopná sesumírovat úplně všechno, co bylo za ty 4 týdny tak skvělé, ale předpokládám, že věci zapomenuté za to prostě nestály a basta. Tak a snad naposledy takové zpoždění, protože rozvrh mám naplánovaný na tři dny v týdnu, přičemž pondělí bude volné a budu psát bakalářku, prostě budu a basta. Jo, jasně, třeba včera jsem psala, že... no nic, to není vůbec podstatné. Pojďme k jádlu jezevčíka Watsona a kočičky River Song, tedy na (ne)malé radosti.

Jsem nic.

8. února 2014 v 21:50 | Elwin |  Deníčkoidní věci
Měla jsem pro vás připravený článek o tom, jakým Zlem jsou módní blogy a kolik koťátek umře, když na každém takovém vyjde článek od pseudozasvěcené mladé dámy. Ale to se odkládá, protože jsem začala zas po x měsících vyřizovat přihlášky do LK a dostala se do podivné nálady. Popravdě řečeno, v podivné náladě jsem už pár dní, resp. ve splínu. A ty články mi nepřidaly. SIce jsem se z toho nejhoršího dostala, záchvatovité zoufalství zas na chvíli zmizelo... ale... slova a vzpomínky... představy...zůstaly...

Ti dva

5. února 2014 v 20:51 | Elwin Smaragdová |  Deníčkoidní věci
Obvykle to člověku docvakne až o hodně později, povětšinou ve chvíli, kdy je vše v pohodě. Najednou si uvědomí, že pro něj někdo něco udělal a že mu vlastně ani pořádně nepoděkoval. A mně to tak nějak dochází, ač jsem - doufám - dotyčným dala najevo, jak moc si jejich pomoci vážím. Takže, v tomhle článku konečně vyjádřím díky dvěma mužům, kteří mě tak nějak drželi nad hladinou zoufalství. Ok, úplně přesně řečeno jsou tři, ale jeden si to tady určitě nepřečte.